kalendarze - ciekawostki o kalendarzach

serwis MG kalendarze

Candice Huffine

Kalendarz Pirelli 2015 z modelką plus size

Choć kalendarz Pirelli 2015 jeszcze się nie ukazał, już wzbudza wielkie poruszenie. W jubileuszowej, 50. edycji po raz pierwszy pojawi się modelka plus size, czyli kobieta o pełnych kształtach, których niestety brakuje dzisiejszym modelkom.

Bohaterką całego zamieszania jest 29-letnia modelka z Maryland, Candice Huffine – modelka w rozmiarze XL. Kalendarz słynnego producenta opon publikowany jest regularnie od 1964 roku ale po raz pierwszy zdecydowano się na zaangażowanie do kalendarza dziewczyny o nieco większych wymiarach niż słynne 90-60-90. Oprócz niej w kalendarzu pojawią się takie sławy jak Adriana Lima czy Natalia Vodianova. Twórcom sesji zależy, aby w zdjęciach wydobyć esencję kobiecości a inspiracją jest Brigitte Bardot oraz Jerry Hall. Kalendarz ukaże się w listopadzie w nakładzie 17 tysięcy sztuk i nie trafi do sprzedaży a tradycyjnie zostanie wręczony najlepszym klientom Pirelli.

Fot. http://www.fashiongonerogue.com/

X
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy sezon sprzedaży kalendarzy na 2018 rok. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy wkrótce.