kalendarze - ciekawostki o kalendarzach

serwis MG kalendarze

Szukasz oryginalnej dekoracji do mieszkania? Rozejrzyj się za kalendarzem.

Rozglądasz się po mieszkaniu i zastanawiasz się co by tu zmienić, aby wprowadzić nieco świeżości i oryginalności do wnętrza? Ściana w kuchni czy w salonie świeci pustkami i prosi się o jakiś ciekawy akcent? Poszukaj oryginalnego kalendarza, który będzie spełniał w Twoim domu podwójną rolę – będzie przypominał Ci o wszystkich ważnych datach – urodzinach, imieninach, rocznicach, jak również będzie stanowił ciekawą, nietuzinkową i estetyczną ozdobę we wnętrzu. Co ważne, ze względu na swoją roczną żywotność, taka dekoracja raczej nie zdąży się znudzić, a po roku można ją wymienić na inną. Dzięki temu, że obecnie kalendarz może przybrać niemal każdą formę, a do jego wykonania może posłużyć praktycznie każdy materiał, możemy z łatwością znaleźć taki model, który będzie idealnie harmonizował z naszym wnętrzem i dodatkami, które podkreślają jego wyjątkowy styl.

Minimalizm czarno-białej kuchni podkreśli duży kalendarz w tych samych kolorach.

Źródło: apartmenttherapy.com

 

Praktyczny kalendarz z zegarem idealnie wpasuje się w klimat tradycyjnej kuchni.

Źródło: pinterest.com

 

Kalendarz w funkcjonalnej ramce z wieszaczkami na klucze bądź okrycia wierzchnie, idealny do powieszenia w korytarzu.

Źródło: etsy.com

 

Ozdobna maszyna do pisania z kalendarzem to znakomita dekoracja półki lub kredensu.

Źródło: etsy.com

 

Zamiast zwykłych obrazków w salonie może zawisnąć kalendarz w ozdobnej ramce.

Źródło: loveitsomuch.com

Niezależnie od tego, czy w Twoim domu dominują naturalne materiały podkreślające styl eko, czy lubisz chłodny, nowoczesny minimalizm, a może jesteś zwolennikiem wystroju w tradycyjnym stylu country, każdą stylistkę da się podkreślić i wzmocnić ciekawym dodatkiem, jakim jest kalendarz. Taka dekoracja idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie – kuchnię, korytarz a nawet salon. Powyższe przykłady idealnie to potwierdzają.

 

X
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy sezon sprzedaży kalendarzy na 2018 rok. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy wkrótce.