Częste pytania

serwis MG kalendarze

Kto przygotowuje projekt nadruku?
Projekt przygotowują graficy w MG Studio lub zamawiający.

Jak przygotowywać projekt nadruku?    
Dane do nadruku prosimy przygotować w formie wektorowej w programie Corel lub jako plik w formacie AI. lub EPS. Czcionki muszą być zamienione na krzywe.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?  

  • Gotowe kalendarze, bez nadruku można zamawiać  już od 50 szt. 
     
  • Przyjmujemy zamówienia  na gotowe kalendarze książkowe z znakowaniem od 50 szt,  kalendarze planszowe z nadrukiem firmowym od 100 szt,
     
  • Kalendarze w całości autorskie drukujemy od 100 szt, kalendarze listkowe od 500 szt.


W jaki sposób dostarczają Państwo kalendarze do klientów?    
Paczki wysyłamy pocztą lub firmą kurierską FedEx. Możliwy jest także osobisty odbiór zamówienia w siedzibie naszej firmy, po uprzednim ustaleniu terminu.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?    
Przewidywany czas realizacji zamówienia to około 10 dni roboczych po ostatecznym zaakceptowaniu przez klienta projektu nadruku. Dokładny termin podamy po ustaleniu szczegółów zamówienia.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?     
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych. Proszę jednak pamiętać o minimalnej ilości zamówienia. Nasze kalendarze są dla każdego, kto chciałby posiadać lub sprezentować komuś super produkt z własnym oryginalnym nadrukiem.

Czy w swojej ofercie posiadacie także inne gadżety reklamowe?    
Zaopatrujemy wiele firm w artykuły promocyjne i reklamowe kreujące ich wizerunek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele gadżetów przydatnych w masowych akcjach promocyjnych, jak również bardziej wyszukane upominki. Kubki reklamowe, smycze, odzież reklamową, długopisy, karty plastikowe, torby reklamowe i wiele innych. Prosimy o składanie zapytań o szczegółowe oferty.
Proponujemy również Państwu znakowanie upominków reklamowych różnymi metodami m.in.: grawerowanie laserowe, sitodruk, tampodruk, termotransfer itd.

X
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy sezon sprzedaży kalendarzy na 2018 rok. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy wkrótce.