Kalendarze 2017

nadruki

 


Nasze kalendarze to gotowe projekty kalendarzy z wydzielonym miejscem na nadruk firmowy. Nadruki reklamowe możemy odtworzyć z materiału przesłanego przez Państwa w postaci wydruku czy pliku graficznego lub na życzenie Klienta stworzyć nowy projekt. Następnie logo, dane teleadresowe, ewentualnie hasło reklamowe zostanie na wybranym wzorze naniesione przez naszego grafika. Tak przygotowaną wizualizację prześlemy Państwu do akceptacji. Cena nadruku jest określana indywidualnie w zależności od ilości kolorów oraz nakładu.


Nadruk na kalendarzach ściennych i biurkowych:

  • Sitodruk jest techniką, w której nadruk jest nanoszony na siatkę pokrytą materiałem światłoczułym. Klisza z nadrukiem posiadająca obszary przepuszczające światło i takie które światła nie przepuszczają, jest umieszczana na siatce, która następnie naświetla się światłem ultrafioletowym. Nienaświetlone fragmenty są wymywane tak, że farba może przez nie swobodnie przechodzić. Przedmiot drukowany umieszcza się bezpośrednio pod siatką i następnie przeciska się farbę przez siatkę, co powoduje przeniesienie nadruku na przedmiot. Tą techniką można drukować tylko płaskie przedmioty. Na większości przedmiotów można wykonywać nadruki wielokolorowe.

  • Offset jest techniką druku płaskiego, tzn. że elementy drukujące i niedrukujące matrycy znajdują się na tej samej wysokości. Farba drukarska przenoszona jest z formy drukowej metalowej płyty pokrytej warstwą światłoczułą na podłoże za pośrednictwem cylindra pokrytego warstwą gumy
    Matryca nadruku przygotowana w ten sposób, że miejsca drukujące (oleofilne) odpychając wodę a przyciągają tłustą farbę. Natomiast miejsca niedrukujące (hydrofilne) przyciągają wodne roztwory nawilżające.
    Metodą offsetową drukuje się na jednobarwnym lub wielobarwnym papierze (np. gazety, czasopisma, książki, mapy, plakaty), tekturze, folii metalowej lub z tworzywa sztucznego.

Nadruk na kalendarzach książkowych:

  • Grawerowanie laserowe jest metodą wypalania nadruku na powierzchni metalu i innych materiałów. Promień laserowy jest kontrolowany przez komputer, można więc wykonać nadruk o wyjątkowej dokładności. Nie ma możliwości grawerowania w kolorze. Kolor nadruku zależy od koloru tła.

  • Tłoczenie - poprzez matrycę nadruk jest wytłaczany na przedmiocie. Używa się go do znakowania przedmiotów głównie ze skóry naturalnej. Nie da się tłoczyć w kolorze.

 


Ceny nadruków dopasowywane są do indywidualnych zamówień
 

X
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy sezon sprzedaży kalendarzy na 2018 rok. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy wkrótce.