typ kalendarza

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe ożywiają ścianę każdego pomieszczenia, 13-planszowe, zszywane lub spiralowane kalendarze w różnych rozmiarach z miejscem pod firmowy nadruk co miesiąc zdobią inną grafiką. Kilkadziesiąt wzorów do wyboru, reprodukcje obrazów znanych malarzy, efektowne fotografie, interesujące grafiki, zdjęcia i rysunki.

Kalendarze wieloplanszowe

wybierz preferowaną wielkość

Kalendarze wieloplanszowe - pionowe

Art of natureSygnatura: MGJ-KW-133
Cena: 12,36 zł netto
Rozmiar nadruku:
31.5 x 6 cm
Wymiar kalendarza: 34 x 48,5
Wykończenie: spirala
Ilość w opakowaniu: 20 sztuk
Opis:

Kalendarz wieloplanszowy, 13 kolorowych spiralowanych plansz. Kalendarium trójjęzyczne (PL, GB, D) z numeracją tygodni. Posiada miejsce na nadruk reklamowy.

pokaż szczegóły

inne wzory

4 pory rokuSkarby cywilizacjiPocztówki z EuropyMenGirls&CarsKoloryBlack&RedVintageSmak podróżyPolskie miastaClaude MonetVincent Van GoghImpresjonizm - ekspresjonizmKotyObsessionPassionMenKonieŚwiatłoMen 2013Bad GirlsInnocentMysterykwiaty polskiePolskie panoramyPodróżeHarmoniaTatry 2013Classic CarsMagiczna PolskaKaszubywodospadyśpolskie jeziora i rzekiPolska inaczejzmysłydream girlserotic momentstajemniczy ogródkotykoniewiatr w żaglachmostyimpresje wodypolskie parki narodowePolskie górychrońmy planetęSalvador DaliGustav Klimt

Kalendarze wieloplanszowe - poziome

EthosSygnatura: MGC-KW-38
Cena: 24,50 zł netto
Rozmiar nadruku:
48,5 x 6 cm
Wymiar kalendarza: 48,5 x 34
Wykończenie: spirala
Ilość w opakowaniu: 25 sztuk
Opis:

Kalendarz wieloplanszowy składający się z 14 kolorowych plansz. Kalendarium polskojęzyczne z imieninami oraz sentencjami na każdy miesiąc. Kalendarium z miesiącem obecnym, kolejnym i poprzednim na stronie. Kalendarz spiralowany.

pokaż szczegóły

inne wzory

ZiołaFast CarsEuropaDookoła świataAlejkitrucksnaturalnemazurskie klimatyod bałtyku do tatrextreme sportsPolskie zamki i pałaceletnie plażeAmazing PlanetprzyrodamapyTajemniczy światTatryconcept cars