o naszej firmie

jak pracujemy?

 

   Od 2003 roku realizujemy rozmaite zamówienia na kalendarze. Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nietypowe projekty. Tworzymy funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie kalendaria, bazując na kolekcjach najlepszych dostawców oraz doświadczeniu i kreatywności naszych grafików.

   Satysfakcja Klientów jest tym, co dla nas najważniejsze. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom osób, z którymi współpracujemy. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania, zgodne z jego preferencjami estetycznymi oraz możliwościami finansowymi. 

Zapraszamy do współpracy.

 

nasza oferta

szeroki wybór

 

   MG Studio oferuje szeroki wybór kalendarzy, które będą reklamowały Twoje przedsiębiorstwo przez cały rok. Jest to również praktyczny element wystroju wnętrza firmy lub domu. Najpopularniejsze kalendarze trójdzielne, oryginalne biuwary, eleganckie terminarze lub inne formaty kalendarzy wykonamy zgodnie  z systemem  identyfikacyjnym przedsiębiorstwa oraz  z Twoimi oczekiwaniami. Oferujemy różnorodne możliwości indywidualizacji  kalendarzy.  

  W projektach  możemy  wykorzystać  materiały korporacyjne, takie jak zdjęcia czy rysunki, a także autorskie grafiki.  Firmowe dane i logo mogą być umieszczone na terminarzach za pomogą graweru, tłoczenia czy sitodruku lub offsetu. Kolor, kształt, ilość stron czy rodzaj papieru, z którego wykonany będzie kalendarz zależy wyłącznie od Klienta. Wybierz najlepszy dla Twojej firmy kalendarz lub opisz swój projekt i wypełnij formularz zapytaniowy. Skontaktujemy się  z Tobą, aby przedstawić ofertę.

nasze propozycje

oferta kalendarzy na rok 2019

X
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy sezon sprzedaży kalendarzy na 2018 rok. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy wkrótce.